• Najlepsze propozycje z zakresu programowania

  • Grafika bez tajemnic ;)

  • Edycja VIDEO? Nic prostszego ;)

  • Tajemnice czystego kodowania :)

Copyright 2022 - ksiazkiinformatyczne.pl - najlepsze pozycje z zakresu informatyki w sieci ;)

Bartosz Szmit - TypeScript. Kurs video. Kompletny przewodnik dla developerów

TypeScript. Kurs video. Kompletny przewodnik dla developerów

Autor: Bartosz Szmit

Format: Druk

Data wydania: 2022-06-28

Stron: 0

Dostawa: 0,00 zł

Wysyłka w 24h

Nowość

Cena: 84.50 zł
Zniżka: 84.50%Obierz kurs na przyspieszenie projektów aplikacji internetowych

Żyjemy w czasach maksymalnego przyspieszenia, nigdy wcześniej powiedzenie „czas to pieniądz” nie miało tak silnego wydźwięku. Szczególnie w świecie informatyki, w którym na przykład frontend developer - freelancer - zarabia tym więcej, im więcej projektów stron i aplikacji internetowych jest w stanie przygotować w miesiącu. Doświadczeni programiści radzą sobie z tym wyzwaniem, sięgając po technologie, które pozwalają im pracować szybciej i równocześnie kreować kod elastyczny, podatny na ewentualne modyfikacje - co w wypadku pracy z klientem często okazuje się konieczne.

Programiści JavaScriptu jako turboprzyspieszacz wybierają TypeScript, według ankiety przeprowadzonej przez Stack Overflow w 2020 roku drugi najbardziej lubiany język programowania. TypeScript, stanowiący nadzbiór języka JavaScript, wzbogaca go o tzw. typowanie, co pozwala mu być bardziej precyzyjnym, a dzięki temu minimalizuje błędy w kodowaniu. Poza typowaniem język ten oferuje wiele innych usprawnień, których do tej pory nie udało się wprowadzić w JavaScripcie, a które bardzo się przydają podczas tworzenia stron i aplikacji internetowych.

Chcesz je poznać?

Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia

W trakcie naszego kursu, wprowadzającego w zagadnienie pracy w TypeScripcie, między innymi:

  • Nauczysz się instalować TypeScript
  • Zainstalujesz plugin Prettier
  • Opanujesz podstawy TypeScripta
  • Zbudujesz w tym języku swoją pierwszą aplikację

Co więcej...

  • Poznasz podstawy programowania obiektowego i wiele ciekawych wzorców projektowych

TypeScript. Kurs video. Kompletny przewodnik dla developerów wymaga od szkolącego się bazowej znajomości JavaScriptu i świadomości tego, czym jest frontend. Po zakończeniu szkolenia słuchacz będzie w stanie samodzielnie pisać ciekawe, ale też złożone aplikacje internetowe po stronie frontendu.

Skąd się wziął TypeScript

TypeScript jest wolnym i otwartoźródłowym językiem programowania, stworzonym w firmie Microsoft. Umożliwia statyczne typowanie, czyli nadawanie typów zmiennym w czasie kompilacji programu, i programowanie zorientowane obiektowo bazujące na klasach. Jako że TypeScript stanowi nadzbiór JavaScriptu, potencjalnie każdy program napisany w tym ostatnim jest równocześnie poprawny w tym pierwszym. Aktualnie TypeScript jest mocno wspierany przez producenta i może być używany w wielu zintegrowanych środowiskach programistycznych, takich jak Visual Studio Code, Eclipse, Sublime Text czy Atom.

Cena: 84.50 zł
Zniżka: 84.50%

Content of the second tab.

Powrót do strony głównej księgarni