• Najlepsze propozycje z zakresu programowania

  • Grafika bez tajemnic ;)

  • Edycja VIDEO? Nic prostszego ;)

  • Tajemnice czystego kodowania :)

Copyright 2022 - ksiazkiinformatyczne.pl - najlepsze pozycje z zakresu informatyki w sieci ;)

Bartosz Szmit - Microsoft Azure. Kurs video. Aplikacje internetowe w ASP.NET Core

Microsoft Azure. Kurs video. Aplikacje internetowe w ASP.NET Core

Autor: Bartosz Szmit

Format: Druk

Data wydania: 2021-12-29

Stron: 0

Dostawa: 0,00 zł

Wysyłka w 24h

Nowość

Cena: 74.50 zł
Zniżka: 74.50%Obierz kurs na... platformę Azure

Obecne czasy upływają informatykom pod znakiem aplikacji internetowych. Powstają one jedna po drugiej, w dziesiątkach, setkach tysięcy. Ich tworzenie daje pracę programistom zatrudnionym lub wynajmowanym przez mniejsze i większe przedsiębiorstwa. Sen z powiek spędzają im jednak problemy związane z wgrywaniem projektów na serwery - twórcy stron i aplikacji internetowych bardzo często narzekają na to, że najwięcej czasu zajmuje im nie tyle ich zbudowanie, ile właśnie implementacja i ewentualne modyfikacje. Tymczasem wymogi są takie, by wszelkie operacje i zmiany w obrębie aplikacji przebiegały nie tylko w sposób bezpieczny, ale i prosty, a także - właśnie! - niemal natychmiastowy.

W odpowiedzi na te oczekiwania Microsoft opracował technologię Azure. Pozwala ona w szybki, bezpieczny i bardzo prosty sposób wgrywać projekty na serwer i sprzyja łatwemu rozwiązywaniu najczęstszych problemów, które mogą się w związku z tym pojawić. Ze względu na te cechy Azure zdobywa coraz większą popularność w środowisku. Chętnie korzystają z tej technologii zarówno firmy programistyczne, jak i pojedynczy twórcy aplikacji i stron internetowych. Stąd każdy programista, który chce być na bieżąco, ale też pragnie pracować szybciej, skuteczniej i wydajniej, powinien się uzbroić w wiedzę i umiejętności związane z Azure.

Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia

W trakcie proponowanego przez nas kursu video:

  • Dowiesz się, jak przeprowadzić aktualizację z .Net Core 3.1 do .Net 5
  • Nauczysz się instalować pakiety Entity Framework Core
  • Przypomnisz sobie podstawy technologii SQL Server
  • Dowiesz się, jak przeprowadzić transformację bazy danych i jak zaimportować bazę danych do projektu
  • Poznasz procedurę publikacji bazy danych na serwerze Azure i procedurę wdrożenia aplikacji

Co więcej...

  • Podczas szkolenia przypomnisz sobie podstawy matematyki wykorzystane w przykładach!

Microsoft Azure. Kurs video. Aplikacje internetowe w ASP.NET Core wymaga od kursanta posiadania pewnych umiejętności w zakresie języka SQL, a także rozumienia tego, czym są frontend i backend. Warto, by słuchacz znał także język C# na poziomie podstawowym. W założeniu ukończenie szkolenia pozwoli jego uczestnikowi samodzielnie wdrażać na serwer Azure zarówno proste, jak i złożone aplikacje.

Microsoft Azure

Microsoft Azure jest platformą o charakterze chmurowym. Stworzono ją w modelu PaaS, co tłumaczy się jako platform as a service. Najkrócej definiując - Microsoft Azure pozwala przetwarzać, a także składować dane. Platformę tworzą trzy grupy technologii: Windows Azure (przestrzeń do składowania danych, środowisko uruchomieniowe), SQL Azure (relacyjna baza danych), Windows Azure Platform AppFabric (chmura hybrydowa, kontrola dostępu do usług, rozproszony cache w pamięci). Z wszystkich tych usług można korzystać zarówno w przypadku aplikacji uruchamianych lokalnie na komputerach, jak i tych, które są uruchamiane w chmurze.

Cena: 74.50 zł
Zniżka: 74.50%

Content of the second tab.

Powrót do strony głównej księgarni