• Najlepsze propozycje z zakresu programowania

  • Grafika bez tajemnic ;)

  • Edycja VIDEO? Nic prostszego ;)

  • Tajemnice czystego kodowania :)

Copyright 2022 - ksiazkiinformatyczne.pl - najlepsze pozycje z zakresu informatyki w sieci ;)

Adam Fałek - Sztuczna inteligencja na froncie. Kurs video. Uczenie maszynowe w JavaScript

Sztuczna inteligencja na froncie. Kurs video. Uczenie maszynowe w JavaScript

Autor: Adam Fałek

Format: Druk

Data wydania: 2021-11-05

Stron: 0

Dostawa: 0,00 zł

Wysyłka w 24h

Nowość

Cena: 70.95 zł
Zniżka: 58.05%Obierz kurs na... zastosowanie AI we frontendzie

Sztuczna inteligencja jest jednym z najważniejszych trendów w IT - jego wpływ dotknie wkrótce każdej dziedziny naszego życia. Rozwój tej technologii równocześnie odbiera ludziom pracę i przyczynia się do powstawania nowych stanowisk. Już dziś zadbaj o to, by znaleźć się w drugiej grupie, tym bardziej że zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie stale rośnie. Sposoby i obszary implementacji sztucznej inteligencji również się poszerzają, czego przykładem jest implementacja uczenia maszynowego po stronie przeglądarki i serwera Node.js w JavaScript. Do tej pory uczenie maszynowe było stosowane głównie w językach backendowych (Python, C++), jednak frontend wreszcie doczekał się swoich narzędzi, dzięki czemu developerzy JS mogą z sukcesem rozwijać projekty przy użyciu AI, bez zmieniania swojego głównego języka.

Uczenie maszynowe w JavaScript jest idealnym rozwiązaniem dla projektów, w których istotne są bezpieczeństwo, prywatność danych, czas developmentu, wieloplatformowość, niski próg wejścia i dostęp do interaktywnych możliwości przeglądarki. Pozwala ono korzystać z danych przesyłanych przez kamerę, mikrofon, geolokalizację i w czasie rzeczywistym rozpoznawać obraz, głos lub tworzyć predykcje optymalnej trasy. Prywatność danych obsługiwanych tylko we frontendzie i łatwość implementacji sztucznej inteligencji w JavaScript są w wielu projektach pożądane. Ten pierwszy polskojęzyczny kurs video łączący świat frontendu, JavaScript i sztucznej inteligencji dostarczy Ci praktycznej wiedzy z zakresu stosowania uczenia maszynowego po stronie przeglądarki.

Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia?

W ramach proponowanego przez nas kursu między innymi:

  • Opanujesz terminologię dotyczącą sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego
  • Nauczysz się stosować uczenie maszynowe w JavaScript
  • Poznasz praktyczne aspekty najpopularniejszych specjalizacji AI (jak NLP, computer vision)
  • Dowiesz się, jak zbudować model uczenia maszynowego gotowy do użycia bezpośrednio w przeglądarce lub w Node.js
  • Zaprzyjaźnisz się z najpopularniejszymi bibliotekami AI
  • Będziesz korzystać z metod przetwarzania języka naturalnego, implementować gotowe modele ML (machine learning) w JavaScript

Co więcej...

Dzięki kursowi będziesz potrafił trenować modele do rozpoznawania mowy i tekstu, a także implementować je w aplikacjach webowych przy użyciu Tensorflow.js i React.js. Sztuczna inteligencja na froncie. Kurs video. Uczenie maszynowe w JavaScript kończy się na poziomie podstawowym, jeśli chodzi o wiedzę z zakresu sztucznej inteligencji, a także średnio zaawansowanym, gdy mowa o stosowaniu uczenia maszynowego w JavaScript po stronie przeglądarki.

Uczenie maszynowe - po co Ci ta wiedza?

Szkolenie, które Ci proponujemy, potraktuj jako punkt wyjścia, mocny start w przyszłość. Pomoże Ci ono zdobyć nowe umiejętności na kolejnych etapach praktyki w obszarze uczenia maszynowego w ramach prowadzonych przez Ciebie projektów webowych. Wiedza zdobyta w trakcie kursu pozwoli Ci na przykład sięgnąć po rozwiązania wspierające Web Content Accessibility poprzez rozpoznawanie obrazu i mowy czy zwiększyć konwersję i performance Twojej aplikacji webowej po stronie frontendu. Znajomość podstaw AI da Ci przewagę na rynku pracy. Przyszłemu pracodawcy łatwo udowodnisz, że potrafisz szybko zaimplementować uczenie maszynowe w aplikacjach webowych, bez potrzeby konfiguracji dodatkowych narzędzi i środowisk.

Warto pamiętać, że LinkedIn umieścił specjalistów artificial intelligence/machine learning na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o rosnące zapotrzebowanie na rynku pracy w 2020 roku, z 74-procentowym rocznym wzrostem liczby miejsc pracy.


Sztuczna inteligencja, głębokie uczenie, uczenie maszynowe - cokolwiek robisz, jeśli tego nie rozumiesz, ucz się tego. Inaczej w ciągu trzech lat staniesz się dinozaurem.

miliarder Mark Cuban o AI

Cena: 70.95 zł
Zniżka: 58.05%

Content of the second tab.

Powrót do strony głównej księgarni