• Najlepsze propozycje z zakresu programowania

  • Grafika bez tajemnic ;)

  • Edycja VIDEO? Nic prostszego ;)

  • Tajemnice czystego kodowania :)

Copyright 2021 - ksiazkiinformatyczne.pl - najlepsze pozycje z zakresu informatyki w sieci ;)

Piotr Borowik - Xfer Serum, czyli syntezator naszego pokolenia - poradnik uzytkownika (ebook)

Xfer Serum, czyli syntezator naszego pokolenia - poradnik uzytkownika (ebook)

Autor: Piotr Borowik

Format: eBook

Data wydania: 2021-09-23

Stron: 296

Dostawa: 0,00 zł

Wysyłka w 24h

Nowość

Cena: 43.45 zł
Zniżka: 35.55%Twórz własną muzykę elektroniczną

Xfer Serum jest aktualnie najpopularniejszym wirtualnym syntezatorem na świecie. Nic dziwnego ... ma wiele praktycznych funkcji, jak synteza wavetable, zaawansowane modulacje LFO, tworzenie własnych fal i wgrywanie ich z zewnątrz, dodawanie dźwięków przerabianych następnie na fale, dźwiękowe interpretowanie obrazów. W efekcie otwiera przed twórcą naprawdę ogromne możliwości, jeśli chodzi o kreowanie brzmień ... i to brzmień bardzo wysokiej jakości.

Trudno się dziwić, że Xfer Serum podbił serca producentów muzycznych na całym świecie. Korzystają z niego zarówno artyści początkujący, hobbyści, jak i profesjonalni muzycy, wśród nich ci, których ścieżki dźwiękowe pojawiają się w hollywoodzkich produkcjach. Tajemnica popularności syntezatora Xfer Serum leży nie tylko w jego wszechstronności i przyjaznym interfejsie. Także w cenie ... koszt miesięcznej subskrypcji tej wtyczki jest stosunkowo niewielki, co czyni ją dostępną dla szerokiego grona użytkowników.

Skoro próg wejścia jest niski, obsługa stosunkowo prosta, a możliwości niemal nieograniczone, może i Ty się skusisz na twórczą przygodę z Xfer Serum?

Cena: 43.45 zł
Zniżka: 35.55%

Content of the second tab.

Powrót do strony głównej księgarni